Іграшки набридли, чим зайняти дитину?

Мамі треба зайнятися домашніми справами, а дитина ходить за нею по п’ятах і просить з нею погратися, іграшки їй вже нецікаві і хочеться придумати щось інше … Виходом з цієї ситуації не повинна стати покупка нових іграшок, просто потрібно зайняти дитину якимось захоплюючим процесом, звільнивши таким чином трохи часу для своїх справ.

img_6fac42f32cda0e64b4c7e24669b71eea

Давайте розглянемо декілька варіантів:

1. Запропонуйте дитині побудувати місто для своїх іграшок. Зробити це можна з усього, що є під руками: будиночки-коробки, книги-дороги, лампа-сонце, покривала-тунелі і т. п. Нехай придумає назву місту, кого він там поселить, хто буде хорошим, а хто буде пустувати. Загалом, дайте дитині можливість пофантазувати, а влаштований погром потім стане ще одним варіантом, як провести час, тільки вже разом.

2. Пограйте в шукачів скарбів. До цієї гри, звичайно, необхідно підготуватися заздалегідь. Намалюйте або надрукуйте красиву карту, яка покаже дорогу до захованих скарбів, наприклад, до маминого пирога. На шляху до них придумайте нескладні завдання з секретними підказками, в яких можна заховати невеликі сюрпризи.

3. Використовуйте дрібні крупи або сіль для малювання за принципом пісочної анімації. Висипати сіль або манну крупу на велику тацю і малюйте на ній. Готовий малюнок можна розрівняти і продовжити свою творчість.

4. Не викидайте баночки від крему, тюбики від закінчилася помади і інші «потрібні» речі. Ви запитаєте, навіщо вам це зберігати? А все просто – ці предмети допоможуть вам на довгий час зайняти дитину. Розкладіть їх по кишеням старої сумки і віддайте її на освоєння свому малюку. Ніщо так не привертає увагу дитини, як мамині речі в маминій сумці.

Варіантів, чим зайняти дитину, безліч. Якусь із запропонованих ігор можна вдосконалити, якусь змінити, а можна придумати свою. Головне, щоб дитині було весело і цікаво.

Add your thoughts