7 розвиваючих ігор для дітей від 1 до 3 років.

  1. Спортивні ігри позитивно впливають на фізичний розвиток дитини. Гра з м’ячем дозволяє отримати найбільш різноманітні дії та враження. Навіть найпростіші ігри з м’ячем виявляються дуже корисні для малюків, вони розвивають спостережливість, координацію рухів, концентрацію уваги, процеси мислення.
  2. Ігри з музичними іграшками не тільки цікаві дітям і доставляють їм радість, а й дуже корисні. Такі іграшки відображають дії самої дитини, як свого роду дзеркало, сприяючи тим самим розвитку самосвідомості. При цьому дитина ще й вчиться слухати і чути, знаходити зв’язок між своїми діями і їх результатом, і в цілому такі заняття сприяють розвитку координації і загального розвитку.
  3. Сюжетні гри з образними іграшками: ляльками, іграшками-тваринами. Малюки до року сприймають подібні іграшки так само, як і будь-який інший предмет, вони можуть їх перекладати, стукати ними, гризти і так далі. Якщо ж Ви покажете дитині, як можна такими іграшками грати, то швидше за все до року вона вже засвоїть призначення ляльок і буде їх годувати, гуляти з ними, укладати в ліжечко, купати.
  4. Ігри з кубиками і конструктором. З самими маленькими дітками почати ігри з кубиками можна з хованок. Оскільки для однорічного малюка вибираються кубики, які звучать, їх можна ховати, наприклад, під хустку, і привертати увагу дитини звуком, трохи струшуючи іграшку. Коли малюк знайде нову іграшку і вивчить її, покажіть, як можна будувати вежу з кубиків. Таке будівництво у більшості дітей викликає жвавий інтерес і стає однією з улюблених ігор на довгий час.
  5. Малюкам в ранньому віці транспортні іграшки цікаві самі по собі, дитина може довго досліджувати динамічні властивості іграшки, просто катаючи її, перевозячи в ній своїх улюблених персонажів. Цікаво буде пускати машинку з гірки, таку гірку можна зробити самостійно з невеликої дошки і стійкою невисокою лавки.
  6. Корисні також заняття з іграшками-вкладишами. Вони розвивають необхідні навички і вміння: дрібну моторику, координацію рухів, вміння сортувати предмети, орієнтуючись по формі, виховують пізнавальну активність і комунікабельність.
  7. Ігри з піском – важливий етап у житті маленьких дослідників та дослідниць. Пісок – це дивовижний, багатий своїми можливостями матеріал, податливий і здатний приймати будь-які форми. Недарма він був обраний психологами для такої чудової техніки – як пісочна ігротерапія. Ви можете відвідати заняття даного напрямку у нашому центрі. Дітки будуть гратися та розвиватися з звичайним та кінетичним піском.

Add your thoughts