Підготовка до школи

Вік: З 5 до 7 років
Активності: Математика, грамота (читання, письмо), розвиток мовлення

Записатися на пробне заняття

Особливості курсу

З кожним роком курс підготовки до школи набуває все більшої значущості для дітей та їхніх батьків. На сьогоднішній день перед вступом до 1-го класу дитина повинна мати певний багаж знань та умінь. І це не тільки знання літер і цифр. Вона має володіти початковими знаннями з природознавства, аглійської мови та інших предметів, які викладаються в перший рік шкільного навчання. Орієнтуючись на перелік цих вимог, ми і навчаємо Вашу дитину.

Крім подання навчального матеріалу, великого значення ми надаємо розвитку пам’яті, уваги, мислення дітей, працюємо над їхнім фізичним та творчим розвитком.

До кожної дитини педагог знаходить індивідуальний підхід, заняття проходять в комфортній атмосфері та ігровій формі. За допомогою зміни виду занять кожні 5-10 хвилин ми досягаємо того, що дитина зацікавлена у виконанні всіх завдань і концентрується над ними.

Після повного проходження курсу підготовки до школи ваша дитина:

  • розвине рівень мисленнєвих процесів ( пам’ять, увага, уява, мислення, логіка);
  • зможе читати цілими словами;
  • складатиме речення з кількох слів;
  • робитиме звуковий аналіз слова;
  • освоїть прямий та зворотний рахунок, познайомиться з арифметичними знаками;
  • зможе розв’язувати прості математичні задачі;
  • навчиться правильно тримати ручку, олівець, кисть і регулювати силу тиску при письмі і малюванні, писати друковані літери.

Наша робота направлена на максимально комфортну і швидку адаптацію дитини до особливостей навчального процесу. Після закінчення підготовчих курсів в нашому центрі Вашій дитині буде набагато простіше звикати до навчання в школі, нового дитячого колективу, вчителів.

Окремої уваги заслуговує психологічна адаптація дитини до школи. Психолог нашого центру вчить дітей спілкуватись між собою, налагоджувати дружні контакти, співіснувати в колективі. Адже так важливо, щоб дитина, яка йде до першого класу, була готова не тільки інтелектуально, а й емоційно та соціально, щоб вона не відчувала ніяких труднощів, а криза 6-7 років пройшла для неї ледь помітно.

Подивіться результати наших учнів.

Записатися на пробне заняття можна за телефоном 066 842 00 24  або натиснувши кнопку нижче.

Чекаємо на Вас у «Вулику»!