Підготовка до школи

Вік: З 5 до 7 років
Активності: Математика, грамота (читання, письмо), розвиток мовлення

Записатися на пробне заняття

Особливості курса

З кожним роком курс підготовки до школи набуває все більшої значущості для дітей та їхніх батьків. На сьогоднішній день перед вступом до 1-го класу дитина повинна мати певний багаж знань та умінь. І це не тільки знання літер і цифр. Вона має володіти початковими знаннями з природознавства, аглійської мови та інших предметів, які викладаються в перший рік шкільного навчання. Орієнтуючись на перелік цих вимог, ми і навчаємо Вашу дитину.

Крім подання навчального матеріалу, великого значення ми надаємо розвитку пам’яті, уваги, мислення дітей, працюємо над їхнім фізичним та творчим розвитком.

Окремої уваги заслуговує психологічна адаптація дитини до школи. Психолог нашого центру вчить дітей спілкуватись між собою, налагоджувати дружні контакти, співіснувати в колективі. Адже так важливо, щоб дитина, яка йде до першого класу, була готова не тільки інтелектуально, а й емоційно та соціально, щоб вона не відчувала ніяких труднощів, а криза 6-7 років пройшла для неї ледь помітно.

Наша робота направлена на максимально комфортну і швидку адаптацію дитини до особливостей навчального процесу. Після закінчення підготовчих курсів в нашому центрі Вашій дитині буде набагато простіше звикати до навчання в школі, нового дитячого колективу, вчителів.

Чекаємо на Вас у «Вулику»!