Англійська мова для школярів

Вік: З 7 до 12 років
Максимальна кількість діток в групі: 8
Тривалість курсу: 3-4 місяці
Розклад та ціна: За посиланням

Записатися на пробне заняття

Курс англійської мови для школярів це чудова можливість легко зануритися в англомовне середовище, почати спілкуватися з однолітками та викладачем на англійській мові та покращити свої знання в цьому напрямку.

Даний напрямок ми розділяємо для діток по віковій категорії і рівню володінню англійською мовою.

Курс для діток 7-9 років спрямований на розмовну англійську мову та активне спілкування англійською мовою. На заняття дітки також розвивають навички читання та письма.  Діти починають любити вивчати англійську мову, тому що:

  • ми використовуємо цікаві ігри та відеоматеріали;
  • креативні викладачі;
  • використовуємо сучасні методики та підручники для оволодіння англійською мовою.

Після закінчення цього рівня діти зможуть підтримувати розмову на англійській мові, отримають базові навички читання та письма, володітимуть популярними мовними структурами.

Курс для діток 10-12 років спрямований на систематизацію знань, розвиток комунікативних навичок та подолання мовного бар’єру. У такому віці діти мають вже багато теоретичних знань, але не завжди вони можуть вміло використовувати це на практиці. На наших заняттях ми прагнемо того щоб діти якомога більше практикували в англійській мові. Ми проводимо багато роботи в парах, використовуємо різноманітні ігри та методи для кращого запам’ятовування мовних фраз та слів, розвиваємо інтелект дітей. Також ми багато працюємо з граматикою та допомагаємо діткам використовувати правильні граматичні конструкції при спілкуванні.