Англійська мова

Вік: З 3 до 10 років
Активності: Англійська для дітей
Максимальна кількість діток в групі: 8

Записатися на пробне заняття

Багато батьків задаються питанням, чи потрібно вивчати іноземну мову з раннього віку, і чи не вплине це на швидкість оволодіння рідною? Чи не буде малюк «плутатися», чи зможе запам’ятати величезну кількість інформації? Відповідь дитячих психологів простий і однозначний: раннє знайомство з іноземними мовами в період до 6 років позитивно позначається на загальному розвитку мовних здібностей дитини. Саме за допомогою навчання іншим мовам ми можемо показати малюкові багатогранність простих понять навколишнього його світу.

Сензитивний період у розвитку (до 6 років) – найбільш продуктивний для максимального засвоєння, запам’ятовування і подальшого відтворення інформації. Мозок дитини налаштований на те, щоб удосконалювати мову. Саме цей момент потрібно «зловити» батькам, щоб закласти основи для подальшого вивчення іноземних мов, адже старшій дитині це буде складніше.
Вивчення англійської – мови міжнародного спілкування – дуже важливо для сучасної успішної людини, адже сьогодні це також природно, як вміти працювати з комп’ютером!

Завдяки тому, що наші уроки – це весела, цікава і, головне, різноманітна гра, вашим діткам не буде нудно. Дуже важливо не змушувати дитину, а залучати його в спільні дії, тільки тоді ми разом відчуємо результат і будемо задоволені тим, що у нас ВИХОДИТЬ!

Наші заняття розвиваючо-ігрового англійської це:

  • Сучасні методики і програми, які підходять для навчання дітей від 2 років;
  • Розвиваючо-ігрова форма проведення занять;
  • Створення мовного середовища – емоційна розмовна англійська мова;
  • Музичний супровід занять, який дозволяє запам’ятовувати слова легко;
  • Безліч відмінних якісних ігор та іграшок, які допомагають при вивченні нових тем.

Комфорт і приємна атмосфера на заняттях, а також нові друзі обов’язково чекають вас і вашу дитину у центрі розвитку дітей «Вулик»!