Адаптація до садочка

13938466_1038162126302767_4225624819161317745_n

Вік: З 2 до 3.5 років
Активності: інтелектуальний розвиток дитини (мовлення, мислення, пам'ять, увага, логіка), розвиток мілкої та великої моторики, творчість, фізичні вправи, розвиваючі ігри направлені на розвиток емоційної сфери (подолання страхів, тривожності, розвиток комунікабельності), час для вільної гри, пісочна терапія.
Максимальна кількість діток в групі: 6
Розклад: пн, вт, ср, чт з 10.00 до 12.30

Записатися на пробне заняття

Особливості курсу

Ваші дітки з кожним днем стають  уважнішими та краще концентруються на заняттях, які ви проводите вдома. Вони все більше хочуть спілкуватися з однолітками і ви плануєте скоро піти в дитячий садок? Тоді курс “Адаптація до садочка” ідеально підійде для вас.
Цей комплекс занять  підійде для діток віком від 2 до 3.5 років. В цьому віці ваш малюк починає бути готовий лишатися на занятті без мами та вчиться займатися разом з вихователем. Ми допоможемо розвинути у ваших діток:

  • Увагу – наш викладач володіє великою кількістю методичних вправ та ігор на розвиток уваги, концентрації та посидючості, які стануть основою подальшого успішного навчання.
  • Мислення – логічне, просторове, образне. Логічні ігри, вправи на орієнтацію в просторі, творчі завдання, які проводяться обов’язково в ігровій формі, таким чином, що малюк з легкістю опановує величезні обсяги інформації.
  • Інтелект – безумовно, ми не станемо вам обіцяти, що дитина буде читати і вирішувати математичні операції в цьому віці, але методики, спрямовані на раннє навчання читанню і рахунку, безумовно дуже скоро принесуть свої плоди.
  • Пам’ять – зорова, моторна, словесно-логічна. Розвиваючи пам’ять за допомогою наших методик, ми закладаємо фундамент успішної інтелектуально розвиненої особистості.
  • Мілку моторику – ігри з крупами, пазли-вкладиші, пальчикова гімнастика та багато іншого – це саме те, на що вдома часто не завжди вистачає часу і сил.
  • Творчі здатності – ваш малюк створить свої перші шедеври, які ви зможете зберегти на довгі роки.
  • Мовлення – у нас є успішний досвід у розвитку комунікативних навичок для кожного малюка.
  • Фізичній розвиток – уміння управляти власним тілом – дуже важливий елемент дорослішання вашої дитини.
  • Музичні здібності – у тісному контакті з музикою малюк росте більш гармонічно, вчиться виражати свої почуття не тільки словами, а це часом так необхідно дитині, адже на всі його емоції і переживання у нього поки не вистачає слів.

Комфорт і приємна атмосфера на заняттях, а також нові друзі обов’язково чекають Вас і малюка в центрі розвитку дітей «Вулик»!