Чому дитина не їсть?

На що тільки не йдуть батьки, щоб умовити дитину поїсти: загрози, вмовляння, ультиматуми, шантаж …. А ви знаєте, що з цією проблемою стикаються до 60% батьків? Більше 50% дітей у віці від 3 до 5 років не хочуть їсти.

15_03_2016_rebe_nok_otkazyvaetsya_est_1_300_240_5_100

Але ця проблема може перейти і в більш доросле життя вашої дитини, тому її потрібно вирішувати, коли вона надходить. Сьогодні ми вирішили дізнатися справжні причини, чому не всі діти їдять «за себе і за того хлопця», і погано чи це насправді? Справжня емоційна картина дітей. які мало їдять на думку психологів виглядає саме так.

1. “Малоїжка” класичний.

Дитина маленька, худенька – вся в батьків. Їй просто не в кого бути великою і багато їсти вона не може.

Рішення:

Обов’язково стежити за вагою своєї дитини. І якщо вже дитина не їсть багато, то дивитися, щоб кількість їжі, яку вона вживає, вміщала в собі потрібні вітаміни.

2. Голодування.

Це справжнісінький протест. Навіть дорослі люди часто показують своє невдоволення тією чи іншою ситуацією за допомогою голодування. Підтекст такий: я помру, якщо не отримаю бажане. Причини ж дитячих протестів можу бути наступними:

  • Дитина вимагає уваги. Озирніться і подивіться, чи не часто дитина стає свідком скандалу в вашому домі? Захистіть її від цього максимально. Підсвідомість дитини говорить: «Вони мене помічають, тільки коли я перестаю їсти!».
  • Егоїзм. Ви занадто балуєте свою дитину, і вона прекрасно знає, що, як би погано вона себе не поводила, якщо вона не з’їсть цей суп, ви все одно запропонуйте йому щось більш смачне. Це по-перше. А по-друге, дитина просто вимагає, щоб на її пустощі звернули увагу. Ну а так як ви прощаєте їй практично все, вона точно знає, що на такий каприз, як відмова від їжі, ви точно відреагуєте.
  • Ви часто лаєте дитину: не встигла сісти на горщик, не вчасно почала співати свою улюблену пісню, незграбно потанцювала, список можна продовжувати. Якщо ви гостро реагуєте на такі дрібниці, які зустрічаються в житті кожної дитини, отримуйте від неї покарання: вона може відмовлятися від їжі, довго вкладатися спати з істериками, «ходити» в штани ….Рішення:

Не погрожувати, не дозволяти все, отримати авторитет у своєї дитини. Потрібно зрозуміти, чому дитина робить так, а не інакше, і тоді все буде добре. І апетит повернеться.

3. Дискомфорт.

Можливо їй просто незручно за столом. Може, вона уже виросла зі свого стільчика? Або може, якраз за столом у вас виникають всі домашні скандали? Або може, ви просто чавкає, а дитині неприємно дивитися на це свинство?

Рішення:

Прослідкуйте за собою і за своєю поведінкою. Дитина повинна почати отримувати задоволення від проведеного часу разом з вами.

У наступних матеріалах ми продовжимо цю тему, тому що причин ще може бути безліч. Головне, в першу чергу, коли дитина перестає їсти, зверніть увагу на свою поведінку і ставлення до цього таїнства. Можливо, причини видно неозброєним поглядом?

Add your thoughts